Home Скандал

Деякі тернопільські бійці обманюють рідних?

383980573Тернопільська волонтерка Люба Вовк написала правду про деяких воянів, які вимагають в своїх близьких купувати їм дорогі каски, бронежилети та інше військове спорядження, а потім перепродують все це.

-Не вірте своїм “героям”, коли вони вам видзвонюють і вимагають купити їм бронік і дорогу кевларову каску, бо “не видали”! Не вірте також, коли давлять на жалість, що сидять під Вугледаром чи Артемівськом, і абсолютно не мають ні рісочки в роті. Особливо мають насторожити вас прохання про солену домашню консервацію, тушонки і ковбасу.

Якщо такі дзвінки до вас були, значить, як то не прикро і образливо для вас звучить, але ваші хлопці – мабуть трішки любителі алкоголю, або трішки неуважні чи сонні. Бо:

1. Як свідчить наш волонтерський досвід нелегкої праці у тилу, та багаточисельні ризиковані поїздки на передову та усю лінію розмежування вже понад рік, НЕ БУВАЄ такого, щоб військова частина не забезпечила бійців, які їдуть у гарячу точку, необхідним броніком 4 ступеня захисту та хорошою якісною каскою. НЕ БУВАЄ. Якщо ваші захисники кажуть, що їм не видали, значить вони або уже пропили це спорядження (вибачте за наглу констатацію поширеного факту), або у них його вкрали ті, хто потім це пропиває. Або спорягу ще не видало керівництво, бо бійці не знаходяться безпосередньо на передовій лінії фронту (хоч і живуть уже в наметах чи окопах), і можуть по необережності чи безвідповідальності втратити дорогу екіпіровку.

2. Як свідчать поїздки на Схід останніх кілька місяців, з голоду не вмирає ніхто! Їжі, а саме тушонок і солених огірочків бракує найбільше тим, хто щодня ці страви вживає в раціон, до чарочки придбаної в найближчому склепі голівочки, – пише Люба Вовк.

Як пише волонтерка, військові частини зобов’язані видати, і таки видають (в залежності від місця дислокації) бронежилет, каску, спимішок, форму (хай і українську галіму пластмасову піксельку, але…), берці (хай і дубові, шкіряні, на три розміра менші, але…). Решта все, типу речового мішка, розгрузок, каріматів, кепок, теж дають майже у 99% відсотках. Тому, за бажанням родичів, купляти можна лише наколінники. Вони згодяться всім, окрім водіїв.

-Не продавайте телевізори, не позичайте гроші по сусідах, не плачте і не оббивайте пороги військових магазинів. Розплануйте витрати на вашого бійця так, щоб для вас це не було непідйомним тягарем. Вимагайте від вашого захисника, щоб присилав вам гроші на його покупки, адже заралату військовослужбовці отримують!!! Сваріть і кажіть, що не відкуплятимете йому начебто вкрадений кимось бронік, телефон, рюкзак чи спальник.

Давайте разом допоможемо їм відчувати відповідальність за усі свої дії, навчимо їх самостійно дбати про себе на відстані від своєї люблячої та вседогоджаючої дружини-мами-сестри, будемо забезпечувати їх лише тим, що дійсно є непосильним для ЗСУ та зупинимо корупцію в рядах командування. Адже купуючи бронежилет і каску своєму мобілізованому, ви, так саме ви, породжуєте корупцію. Бо коли боєць їде на схід в повній екіпіровці, то командування з великим задоволенням спише призначений йому бронежилет і каску собі “до кишеньки”, і перепродасть якійсь іншій схвильованій родині, – пише волонтерка.

Джерело: Доба

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар