Home Скандал

Тернопільський смітник в’їхав у припаркований автомобіль

224.08.2015, близько 13:00 спрацювала сигналізація в автомобілі припаркованому на бульварі Шевченка 14. Вийшовши з дому, побачив причину:

Люди, які відпочивали у сквері та продавці з сусідніх магазинів розповіли, що контейнер самовільно покотився, миттєво набрав велику швидкість та двічі протаранив автомобіль, спочатку у передні двері, відбився, а тоді у задні.

І прямим курсом покотився у припарковане авто.
На жаль, за вказаним на контейнері номером ніхто не відповідав.

Однак, через міську раду власника вдалось знайти – Орденас Василь Михайлович. Пан Орденас примчав досить швидко та відтягнув свою власність від власності не своєї.

Після цього Василь Михайлович довго демонстрував надійність фіксатора на колесі контейнера, розповідав про те, що контейнер не міг сам покотитись бо ж раніше він не котився, отже і зараз не міг. А якщо свідки бачили, то вони самі його і попхали.

А тому, зі слів пана Орденаса, власник доволі сильно пошкодженого автомобіля нічого не отримає, і у випадку судового позову тільки “потріпаєте собі нерви і нічого вам не буде”.
Шкодую, що не вдалось зазняти здивований вираз обличчя власника смітників, коли він, намагаючись продемонструвати надійність фіксації іншого контейнера, зрозумів, що той теж не зафіксований.

1
Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар