Home Події

Вірменину заборонили в’їзд в Україну

35_mainУправління Державної міграційної служби в Тернопільській області прийняло рішення про примусове повернення з України громадянина Республіки Вірменія. Також іноземцеві заборонили в’їзд на територію нашої держави впродовж трьох років.
42-річний вірменин неодноразово порушував міграційне законодавство. Так, вперше рішення про його примусове повернення тернопільські міграційники прийняли ще у жовтні минулого року. Законну вимогу чоловік виконав, одначе того ж дня повторно в’їхав в Україну, але в міграційну службу для продовження строку перебування не звернувся. Відтак з того часу іноземець порушував міграційне законодавство України.
В чергове нелегального мігранта міграційники спільно зі співробітниками відділу контррозвідки Управління СБУ України області виявили цьогоріч під час відпрацювань на автовокзалі Тернополя. З’ясувалося, що іноземець не лише перебуває в Україні нелегально, а й робив це свідомо і досить тривалий термін.
Зваживши на всі обставини Управлінням міграційної служби в області було прийняте рішення про примусове повернення даного громадянина з України та, відповідно до п.2 ст.26 ЗУ «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», заборону в’їзду на територію України строком на 3 роки. Вірменин з таким рішенням не погодився й, скориставшись своїм законним правом, звернувся до суду.
Розглянувши справу за позовом іноземця до обласного Управління міграційної служби, Тернопільський окружний адміністративний суд прийняв рішення, що позов не підлягає задоволенню. Відтак порушникові найближчі три роки до України зась.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар