Home Події

У Тернополі хочуть встановити знак «I LOVE Ternopil»

0243a13e77d68f4b9c18f227c72dc900_MКонструкція «Я люблю Тернопіль» або  «I LOVE Ternopil» незабаром може з’явитися в обласному центрі. Такі вже є у багатьох містах України та світу, зокрема у наших сусідів – у Вінниці та Львові. З метою розробки найкращого макету і ескізу монументу ГО «Центр інноваційних ідей» оголосила спеціальний конкурс.

За словами організаторів, найцікавіші роботи  буде обрано за підсумками голосування. Переможці будуть відзначені цінними призами. За найкращим проектом буде розроблена конструкція, яку після встановлення подарують місту.

-       Усіх, хто має бажання взяти участь у конкурсі , запрошуємо пропонувати власні ідеї щодо вигляду та місця розташування його в тому чи іншому районі міста. Пишіть на idea.te.ua@gmail.com , – кажуть активісти ГО «Центр інноваційних ідей». – Будемо також раді спонсорам, які відгукнуться та готові будуть вкласти свої гроші на реалізацію проекту.

Таким чином, усім креативним тернополянам пропонують зголошуватися та брати участь у цій атракції, що допоможе нашому місту отримати символічну окрасу, яка в перспективі стане ще й улюбленим місцем для фотографій туристів та місцевих жителів.
Джерело: ternopoliany.te.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар