Home Бережанський район

Спеціалісти провели заміри щодо задимленості повітря

hqdefaultВнаслідок пожеж покладів торфу відбувається контроль за станом атмосферного повітря з боку спеціалістів Держсанепідслужби Тернопільської області.

Через необачне випалювання сухої трави та стерні зростає кількість пожеж покладів торфу. Зокрема, 31 cерпня поточного року на відкритій території у селі Посухів Бережанського району виникла пожежа сухої трави та осередків торфу.

Торфовище займає площу 20 га, вогнем було охоплено близько 0,1 га. Відстань до міста Бережани — один кілометр. У зв’язку з численними зверненнями жителів Бережан щодо задимлення 1 вересня фахівцями Козівського міжрайонного управління та міжрайонного відділу обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України проведено заміри атмосферного повітря на визначення концентрації сірчистого ангідриду, оксиду вуглецю та діоксиду азоту у чотирьох точках: в місті Бережани на вулицях Шевченка, Л.Українки, Січових Стрільців та при в’їзді у село Посухів.

«Проведені заміри не засвідчили перевищень гранично-допустимих концентрацій сірчистого ангідриду, оксиду вуглецю та діоксиду азоту. Проте спеціалістами надано рекомендації населенню щодо поведінки в умовах задимленості атмосферного повітря, — повідомляє в.о. начальника Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області Євгеній Безрукий».

Джерело: http://ternopilinfo.com

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар