Home Події

У Тернополі безкоштовно роздавали рис

img_d26a75586af5a7d003d1a78c8480623bУ Тернопільському  територіальному  центрі соціального обслуговування населення для потребуючих роздавали рис. Про це розповів директор центру Віталій Хоркавий. За його словами, хоч рису було небагато, проте його отримали усі, хто звернувся.

– Вже довший час діє наш центр для допомоги соціально-незахищеним тернополянам. Там потребуючі тернополяни можуть отримати вживаний одяг. Окрім цього, з фонду «Апостол» був завезений рис. Його звичайно було не багато, проте всі, хто звернувся, могли його отримати, – коментує директор центру Віталій Хоркавий.

Нагадаємо, що центр надання гуманітарної допомоги для малозабезпечених тернополян діє у приміщенні управління соціально політики за адресою вул. Лисенка, 8

Він працює двічі на тиждень – у вівторок та четвер. Там отримують речі тернополяни, які перебувають на обліку в управлінні соціальної політики міськради.

Окрім цього днями в Тернополі відкрили ще один центр на вул. Острозького, 32. У цьому приміщенні кожен, кому потрібна допомога, може отримати одяг, канцелярські прилади, іграшки. У майбутньому у цьому приміщенні планують роздавати ще й продуктові набори.

Джерело: Доба

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар