Home Самоврядування Освіта

Відкрили новий навчальний корпус ТДМУ

1Перше вересня у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я.Горбачевського ознаменувалося відкриттям нового корпусу, розташованого за адресою: вулиця Дорошенка, 7.

Тепер тут працюватимуть викладачі п’яти кафедр університету, зокрема кафедри медицини катастроф і військової медицини, кафедри українознавства, кафедри іноземних мов з медичною термінологією, кафедри філософії і суспільних дисциплін, кафедри медичної фізики, діагностичного та лікувального обладнання. Після офіційного відкриття у корпусі запанував дух науки, а молодь активно приступила до навчання.
Проте, що “Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського продовжує розвиватися, незважаючи на важку ситуацію в країні” повідомив у своєму вітальному слові ректор ТДМУ, професор Михайло Корда під час відкриття нового корпусу.

“Ми сьогодні відкриваємо новий корпус – продовжив він. – Це означає, що площі університету збільшилися на 1600 квадратних метрів. Отже,. Це стало можливим завдяки вашій роботі, шановні викладачі. Цього року успішно пройшла вступна кампанія і кількість студентів на першому і другому курсі суттєво зросла, тому гостро постало питання нового приміщення”.
Окрім того, стоматологічний факультет сьогодні не має своєї поліклініки, як це є в і інших вишах. У зв’язку з перенесенням кафедр у новий корпус з’явилася можливість для створення стоматологічного центру. Таким чином студенти стоматологічного факультету отримають набагато якіснішу матеріальну базу, можливість для вдосконалення практичних навичок, а викладачі зможуть виконувати лікарняне навантаження і отримувати надбавку за лікувальну активність. Водночас ми зможемо покращити надання стоматологічних послуг населенню міста.
Висловлюючи вдячність усім викладачам за клопітку роботу у підготовці корпусу до навчального року, ректор ТДМУ пообіцяв докласти максимум зусиль для того, щоб і надалі покращувати умови для роботи і навчання.
“Для кафедри медицини катастроф і військової медицини переїзд у новий корпус – це найкращий варіант щодо організації навчального процесу, поліпшення умов роботи викладачів і побутових умов”, – зазначив професор Арсен Гудима.
А професор Ірина Мельничук, завідувач кафедри філософії та суспільних дисциплін ТДМУ, наголосила на тому, що її підрозділ отримав значно більші і світліші приміщення. Тепер вивчати філософію стало набагато комфортніше, адже для цього уже є 5 просторих аудиторій.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар