Home Події

У Тернополі відзначили річницю з дня створення військової частини

vijskomat_090815_0019 вересня, у 44-й окремій артилерійській бригаді відбулися заходи з нагоди першої річниці з дня створення військової частини. У рамках відзначення цієї події відбулося відкриття стели з іменами військових, які загинули у зоні АТО, а також нагородження кращих військовослужбовців.

Міський голова Тернополя Сергій Надал зазначає, що відновлення військової частини рік тому було дуже важливим кроком в обороноздатності країни. І місто підтримувало та долучалося до облаштування частини, зокрема й програмою підтримки обороноздатності тернопільського гарнізону, яка передбачала фінансування стратегічно-важливих об’єктів. Окрім того, навесні цього року на потреби військової частини було передано побутову техніку, а у приміщеннях проведено ремонтні роботи.

«Міська рада і надалі буде опікуватись військовою частиною, допомагати військовим систематично і відповідно до можливостей забезпечувати необхідними речами – каже Сергій Надал. – Адже функціонування військової частини є дуже важливим кроком в обороноздатності країни».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар