Home Події

На Тернопільському ринку дешеві лише кавуни і баклажани

znat-ob-arbuzakhЗ початку вересня зросли у ціні і деякі продукти харчування. Борщовий набір входить до списку найнеобхідніших продуктів. На Тернопільському ринку ціни них  – значно вищі минулорічних. Зокрема, картопля по 6-8 гривень за кілограм, схожа ціна буряка, морква по 12, цибуля – 8-10 гривень за кілограм. Дорожча цьогоріч і капуста – в середньому 10 гривень за кілограм. Огріки уже  тільки тепличні і вартують 10 гривень за кілограм. Та й фрукти нового врожаю – недешеві. Наприклад, кілограм винограду можна купити від 20-ти гривень, яблук та слив – від 10-ти. Нектарини зараз по 38 гривень за кілограм. Схожа ціна у персиків.

З дешевої городини нині – баклажани і перець, відповідно по 7-8 і 10-20 за кілограм. Помідори херсонські коштують по 5-6 гривень за кілограм, тепличні дорожчі. Недорого можна купити і баштанні. Кавуни – від двох з копійками за кілограм.

Щодо інших продуктів першої необхідності, то стабільно висока нині ціна на олію. Вона коштує від 24 з копійками (нерафінована) і до 34 гривень за літра відомих виробників. Недешева нині гречка – по 20 гривень за пачку, рис – від 23-ох. 2-х кілограмова упаковка борошна коштує 24 гривні. А от незрозуміло чому виріс у ціні цукор – по 14 гривень за кілограм. І це попри те, що час нового врожаю.

Дещо зросли ціни і на молочні продукти. На молоко, кефір – на копійки, а от на масло, твердий сир – від 2-х і навіть до семи гривень. Подорожчало і м’ясо, зокрема шинка, яка тепер вартує 130 гривень за кілограм. Проте, цікаво, що при цьому ковбасні вироби не подорожчали. Не змінилися ціни на хліб.

Усі продавці скаржаться: покупців менше та й люди купують зовсім не у тих кількостях, ніж раніше. А зростання цін пояснюють підвищенням тарифів на воду, світло і газ. А ще – засухою, яка зменшила цьогорічні врожаї деяких культур. Покупці ж обурюються цінами, мовляв по-перше високі, а по-друге – у кожного продавця – інші. Адже їх встановлення зараз ніхто не контролює.

Джерело: TeNews

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар