Home Світське життя

Екс-регіонал розповів про стосунки з новим родичем Притулою

novunu_150423_фотоКолишній регіонал Віталій Хомутиннік став родичем шоу-мена з Тернопільщини Сергія Притули, відтепер в них одна теща на двох.  Віталій Хомутиннік розповів про стосунки в родині і як сім’я прийняла Притулу.

Про це він розказав, відповідаючи на питання “Світського життя“.

-Віталію, нещодавно ви породичались з Сергієм Притулою, ви стали його шурином, сестра вашої дружини вийшла на нього заміж. Ви були на весіллі у Львові, гуляли кілька днів. Чи швидко ви знайшли спільну мову з Сергієм Притулою, зважаючи на те, що ви з Макеєвки Донецькогої області, а Сергій – зі Збаража Тернопільської області? Тобто, на цьому весіллі поєдналися Схід та Захід.

-Саме таким був мій тост на весіллі. Я сказав, що це найкращий приклад, як країна має єднатися. Декілька разів ми зустрічалися родинами, ми запрошували до себе в гості і спілкувалися, Сергій сподобався всім.

-Тепер у вас з Сергієм Притулою одна на двох теща. Для когось теща стає подругою, хтось взагалі маму вдома не дуже хоче бачити.

-Як на мене, мені з тещею пощастило і жодного анекдоту я ніколи не розповідав, тому що вона не підходить під жодну критерію в цих анекдотах. Переконаний, що у мого вже шурина також буде таке ставлення. Але також переконаний, що і тещі з нами пощастило. Мовчу про себе. Можливо, я якась занудна людина і, можливо, на мене не так дивляться, але Сергій, який більш відкритий та щирий, думаю, що теща буде дуже задоволена.

Хомутиннік також похвалився “Світському життю”, що він може дозволити дорогий відпочинок, адже став найбагатшим парламентарем. Зазначимо, що кілька місяців тому Хомутинніка зловили на переписці і запідозрили в корупційних схемах.
Джерело: Доба

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар