Home Новини державних органів влади

У Тернополі на ринку на бульварі Куліша запланована реконструкція існуючих приміщень та облаштування торгових рядів

80cf96e53f5f6bca74dc654eb014b27aНа звернення ТОВ «Тернопільський міський ринок ЛТД», який розташований на бульварі Куліша, Тернопільська міська рада надала містобудівні умови і обмеження на реконструкцію існуючих приміщень та облаштування торгових рядів. Відповідно існуючі приміщення лише осучаснять для покращення умов для підприємців та покупців.

Тернопільська міська рада не надавала жодних дозволів на зведення багатоповерхівки на території цього ринку, як про це розповідають підприємцям представники так званих «громадських організацій». Призначення ринку, як і його подальша діяльність на цій ділянці залишається незмінною.

Окрім того, згідно Генерального плану м. Тернополя та запропонованих змін до містобудівної документації дана земельна ділянка належить до земель громадської забудови. Відповідно на цій території можуть знаходитись лише існуючі торгово-адміністративно-побутові будівлі. Будівництво житла на даній земельній ділянці не можливе.

Звертаємося до підприємців не піддаватись на провокації від так званих представників «громадських організацій», які намагаються скомпрометувати діяльність Тернопільської міської ради та поширюють недостовірну інформацію.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар