Home Новини державних органів влади

Сергій Надал обговорив з учасниками проекту «Тернопіль – студентська столиця України» молодіжні ініціативи

IMG_178024 вересня у приміщенні міської ради під головуванням міського голови Сергія Надала відбулось засідання робочої групи проекту «Тернопіль – студентська столиця України». У робочу групу входять керівники ВНЗ Тернополя, представники органів місцевого самоврядування та молодіжних громадських організацій.

«У вишах міста розпочалося навчання і ми продовжуємо реалізацію проекту «Тернопіль – студентська столиця», у рамках якої збираємо ініціативи тернопільської молоді, щоб допомогти їм втілити їх у життя, – розповідає очільник Тернополя. – Сьогодні нам презентували шість проектів, які не потребують значних ресурсів, проте дадуть позитивний результат для міста. Запропоновані проекти дуже різні – від облаштування велопарковок і до мистецьких ініціатив. Перший проект буде реалізований уже через тиждень».

Зазначимо, що кожного року управління сім’ї, молодіжної політики та спорту міської ради проводить конкурс проектів серед молодіжних громадських організацій Тернополя на кращий проект і виділяє кошти на реалізацію проектів.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар