Home Новини державних органів влади

До кінця року тернопільські дитсадки отримають сучасне обладнання

IMG_3061_280915_02Міський голова Тернополя Сергій Надал відвідав дошкільний навчальний заклад №2 комбінованого типу для дітей із вадами слуху, а також принагідно привітав працівників дитсадка із Днем вихователя та всіх дошкільних працівників, яке відзначали в Україні 27 вересня.

Очільник Тернополя поспілкувався із керівництвом та працівниками дитсадка, які розповіли про проблеми, які є у закладі. Сергій Надал відзначає, що проблеми є типовими – ремонти, придбання нового обладнання.

«На початку року ми розробили програму закупівлі енергоощадного обладнання для кухонь у дитсадках, а окрім того зверталися до Кабінету Міністрів Україні із переліком об’єктів, які б хотіли профінансувати за рахунок коштів бюджету регіонального розвитку. І ми таки отримали кошти у розмірі 2,5 млн. грн., які, відповідно до пропозицій, будуть розподілені серед дошкільних навчальних закладів, у тому числі частина грошей піде на придбання сучасного енергоощадного обладнання кухні для цього садку», – зазначив Сергій Надал.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар