Home Кременецький район

У Почаєві монах покінчив життя самогубством

42a1b6b7a205fc07a5a8dcbb0af8669528 вересня на території Свято-Духівського монастиря, так званого скиту, що відноситься до Почаївської лаври, в колодязі глибиною понад 60 метрів знайшли тіло загиблого чоловіка – одного з прислужників храму. Усі факти свідчать про те, що монах вчинив самогубство.

За свідченнями братів-прислужників храму, чоловікові було 30 років. Напередодні самогубства монах, наблизившись до колодязя, запитав у свого друга, чи можна померти, якщо стрибнути вниз. Але цьому факту ніхто не надав значення. А наступного дня монахи побачили взуття біля криниці і запідозрили недобре. До справи взялися правоохоронці. За допомогою спеціальної техніки вони витягли тіло загиблого з колодязя.

У храмі кажуть, що самогубця завжди поводив себе спокійно, нікому не заважав.

До слова, за останню добу в Тернопільській області вкоротили собі віку ще двоє чоловіків – у Лановецькому та Підволочиському районах.

Джерело: Терен

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

1 коментар

  1. Не вводіть людей в оману невірною інформацією! Або відредагуйте новину або видаліть її взагалі.
    По-перше, це був не монах, а людина , котра приїзджала періодами в обитель і трудилась при монастирі. Цей чоловік був душевно хворим.
    По-друге, не в монастирському колодязі (якого глибина 100 м.), а в закинутому колодязі (60м.), котрий недавно був знайдений за територією обителі під бетонною плитою. Тобто, це не той колодязь що на фотографії. А туму видаліть або змініть її.
    Також, не в монастирі, а біля монастиря.

Залишити коментар