Home Самоврядування Транспорт

На “Новий світ” пустять більше маршруток

marsh Для того, щоб тернополянам було легше добиратись на “Новий світ” туди планують пустити тридверні автобуси, які зараз їздять по маршруту №1а. Але через те, що вони занадто великі для вузьких доріг даного мікрорайону, то скоріш за все на “Новий світ” пустять більше звичайних маршруток.

- Тридверні автобуси, які курсуватимуть на “Новий світ” – це поки що лише план, – коментує начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський. – Оскільки пасажиропотік на даному мікрорайоні значно збільшився, то для зручності пасажирів ми дуже хочемо пустити тридверні автобуси. Але виникає проблема з проїздом цих автобусів, оскільки їм складно вписатись в повороти на “Новому світі”.

Прокласти тролейбусну лінію у даному мікрорайоні неможливо, оскільки там занадто вузькі вулиці для проїзду та розвороту тролейбусів. Наразі в управлінні кажуть, що планують проводити так звані “фізичні” перевірки для проїзду тридверних автобусів, щоб знайти вихід з ситуації. Якщо ж проблему не вирішать, то на “Новий світ” пустять більше звичайних маршруток, зазначив пан Мединський.

Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар