Home Події

Новий дитячий майданчик відкрили у Тернополі

38Новий дитячий майданчик встановили у Тернополі біля Свято-Троїцького духовного центру, що у Парку Національного Відродження. Його відкриття та освячення відбулося в неділю, 11 жовтня. Участь у відкритті взяли заступник голови-керівник апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Віктор Шумада та начальник соціально-інвестиційного відділу Компанії «МРІЯ Агрохолдинг» Василь Мартюк.

Цей проект – результат соціального партнерства влади та підприємців. Подібні проекти будуть реалізовувати також і в інших населених пунктах області, зауважив Віктор Шумада.

«Приємно, що підприємці розуміють важливість соціального напрямку бізнесу. Ми і надалі продовжуватимемо нашу співпрацю, – продовжив він. – Зокрема, при агрохолдингу “Мрія” діє благодійний фонд, через який реалізовують проекти в різних напрямків – це і медицина, освіта, культура, благоустрій, спорт, сільська інфраструктура,  допомога АТО. Ми відкриті до сприяння таким ініціативам, як і розвитку самого бізнесу в області».

За словами Василя Мартюка, на виготовлення та встановлення майданчика виділили близько 25 тис. грн. Такі ж майданчики найближчим часом встановлять у Зборові, селах Криве Козівського району, Добриводи Монастириського району, Тилявка Шумського району, Зарубинці Збаразького району, а також у селі Великий Говилів Теребовлянського району. Загальний бюджет проекту складає близько 200 тис. грн., констатував він.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар