Home Скандал

Оксана Біскупська з Тернопільщини зламала руку та ногу одномісячному сину

652541_1_w_300— У неділю мали бути хрестини Василька. Напередодні ввечері купала його, опісля зробили вправи для кісточок, як учили старші люди. Навхрест зводила ручки та ніжки. Мабуть, натисла сильно, кісточки й поламалися. Синочок не плакав. Не видно було, що з Васильком щось нехороше сталося. На хрестинах побачила, що в нього рука і ніжка підпухли. Навіть не могла представити, що то від масажу. Через два дні викликали фельдшера подивитися на сина, бо припухлість не сходила. Порадила везти його на рентген, — каже 23-річна Оксана Біскупська із села Курівці Зборівського району на Тернопільщині. 3 жовтня зламала одномісячному сину Василеві ліву ногу та праву руку.

— Через те, що сталося, сильно перенервувала. Грудне молоко геть пропало. Доводиться годувати дитячими сумішами, — додає.

У сина перелом лівої стегнової кістки та правого плеча зі зміщенням. Зараз лежить в обласній дитячій лікарні Тернополя.

— Дитині наклали два гіпси. У такому віці травми гояться швидко. Якщо не виникне ускладнень, то за 12–13 діб переломи зростуться безслідно, — каже 61-річний Михайло Процайло, завідувач ортопедо-травмологічного відділення Тернопільської дитячої лікарні. — Батьки мають зрозуміти, слідувати дідівським методам виховання дітей — то не є добре. Особливо це стосується жителів віддалених сіл. Там досі практикують так звані міряння. Відносно груднячків така процедура є варварством. У них дуже слабкі кісточки. Від найменшого натискання виникають переломи.

Подружжя Біскупських мають ще 2-річну доньку Ірину. Мешкають у цегляному будинку на околиці села. Тримають кролів, качок, курей. Чоловік Володимир, 30 років, власним трактором обробляє людям землю.

— Ні в кого і в мислях немає, що Оксана спеціально покалічила дитину. Вона є жіночка доброї душі. За своїми дітьми аж труситься. Одіті гарно, нагодовані. Що так трапилося, то випадковість. Молода ще, недосвідчена. Такі вправи діткам у нас всі люди роблять. Щоб росли здоровими, не мали проблем із суглобами. Оксана теж хотіла все зробити, як треба. Та, видно, перестаралася, — каже голова сільської ради Ольга Кузьма, 59 років.

— Чекаємо на висновки судово-медичної експертизи. Та вже зараз є підстави вважати, що то випадковість. Мама не розрахувала і надто сильно натисла на кінцівки дитини, — говорить Сергій Крепа зі Зборівського райвідділу міліції.

Джерело: gazeta.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар