Home Самоврядування Освіта

Тернопільські вчителі не хочуть працювати за контрактом

review (Medium)Освітянські профспілки виступають проти переведення усіх вчителів на контрактну форму роботи. Вони вважають, що таке рішення суперечить і національному, і міжнародному законодавству.

Відповідно, своє невдоволення такими змінами на освітянській ниві, вони виразили у зверненні від ЦК Профспілки працівників освіти і науки України до президента, прем’єр-міністра, міністра освіти і науки та голови Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти. Про це пише освітній портал Освіта.UA.

- Педагогічні працівники в установах та закладах освіти здійснюють свої професійні обов’язки на постійній основні, умови їх роботи носять довготривалий характер, оскільки пов’язаний із здійсненням безперервного навчально-виховного процесу в школах, дитячих садочках, і не мають передумов вважати такий процес обмеженим у часі для переведення на контракт, – йдеться у зверненні ЦК Профспілки працівників освіти і науки.

Запровадження  контрактної форми трудового договору для всіх категорій педагогічних працівників установ і закладів освіти у ЦК вважають безпідставним.

Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар