Home Події

Тернопільський фестиваль “Файне Місто” отримав талісманів

Hn2Mtxw1NAoДвох талісманів отримав музичний фестиваль “Файне Місто”, що вже два роки поспіль відбудвається на території міжнародного аеропорту. Символами фестивалю стали два медіатори.

За словами орагнізаторів, саме ці символи надихають їх на те, щоб фестиваль ставав з кожним роком все кращим і кращим.

Поки що фестивальні талісмани не мають імен, відтак у соцмережах стартував конкурс, де потрібно двом медіаторам придумати імена. Автор кращих імен отримає перший квиток на фестиваль у 2016 році.

- Ну, що ж, друзі, знайомтесь!! Наші талісмани-медіатори, які нас надихають робити ФАЙНЕ МІСТО з року в рік, все краще і краще. Єдина проблемка – в них немає імен. Тому давайте їх придумувати разом. З цієї нагоди і проведемо конкурс на кращі імена для наших медіаторів. Переможець стане власником першого квитка на фестиваль ФАЙНЕ МІСТО 2016, кажуть організатори.

Умови конкурсу прості: В коментарях в групі “Файне Місто” треба написати варіанти імен, з яких оберуть 9 найкращих. Далі буде опитування, де можна буде обрати вподабані імена. Варіант який набере найбільше голосів подарує імена талісманам і щасливий квиток переможцю.

Джерело: Доба

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар