Home Події

У Тернополі відбудуться два чемпіонати світу з риболовлі

hvora_rubaМіжнародні змагання заплановані на 2016-й та 2017-й роки. Cпортсмени з усього світу приїдуть в Тернопіль та зможуть належно оцінити їхнє озера. Вибороти право на проведення престижних змагань було не просто. Тепер громаді потрібно докласти чимало зусиль, аби створити належні умови для проведення чемпіонатів.

У наступному році в Тернополі відбудеться Зимовий Чемпіонат світу з підльодного лову. Участь у ньому візьмуть п’ятнадцять команд з різних країн світу. А в дві тисячі сімнадцятому в місті має відбутися чемпіонат світу з лову на фідерну снасть. До Тернополя приїдуть спортсмени з сорока країн світу, навіть з Південно-Африканської Республіки.

– Проведення таких чемпіонатів світу, коли приїжджає на 2-3 тижні, мінімум 200 учасників, які будуть на території області мінімум два тижні, – говорить почесний Президент Тернопільської обласної федерації риболовного спорту Любомир Шимків.

В Тернопільській обласній федерації риболовного спорту просять владу визнати Тернопільський став – спотивним об’єктом.

– Треба об’являти нашу Тернопільську водойму, наш Тернопільський став як мінімум об’єктом спортивним. Це дасть можливість зовсім іншого відношення, – каже Любомир Шимків.

Вибороти право на проведення чемпіонатів світу в Тернополі було не легко. Тепер треба зробити все необхідне, аби спортсмени з усього світу могли приїхати і оцінити Тернопільську водойму.

Джерело: Клуб Тернопільських Рибалок

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар