Home Новини державних органів влади

Зміни до Генерального плану Тернополя розглянули фахівці містобудівної документації та громадськість

Genplan_051115_025 листопада у міській раді відбулося засідання робочої групи, яка розглядає проект змін до Генерального плану міста та коригування плану зонування території, а також узагальнює усі пропозиції до цього документу від тернополян. До складу даної групи входять представники Тернопільської міської ради, проектанти, будівельники, архітектори та інші фахівці містобудівничої документації. Також у робочу групу було включено громадських активістів.

«Під час засідання робочої групи було обговорено зауваження та пропозиції щодо змін до Генерального плану міста, а також ряд спірних питань з метою їх вирішення, – розповідає заступник міського голови, керівник робочої групи Вікторія Остапчук. – Зауважу, що проект внесення змін до Генерального плану міста був розроблений спеціалізованим київським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто». Наступного тижня представники цього підприємства перебуватимуть у Тернополі для презентації змін, обґрунтування та надання фахових відповідей щодо різних питань, які виникають у членів робочої групи».

Варто зауважити, що Генеральний план – це інформація з обмеженим доступом. Проте, Тернопільська міська рада звернулася до розробника генерального плану «Діпромісто» з метою зняття грифу «Для службового користування» і після цього оприлюднила генеральний план на офіційному сайті органу місцевого самоврядування. Проект змін до Генерального плану був оприлюднений на сайті 15 вересня 2015 року і впродовж місяця тернополяни могли подавати свої пропозиції та зауваження щодо цього документу.

«Зміни до генплану необхідно вносити у зв’язку з розвитком міста та залучення інвесторів, – додає Вікторія Остпачук. – Варто відзначити, що за останні роки у Тернополі вперше був розроблений історико-архітектурний план міста, а зараз триває розробка плану екомережі. Окрім того, у Тернополі сьогодні уже є розроблені три детальні плани забудови мікрорайонів «Кутківці», «Пронятин» та «Північний», які забезпечують систематичну забудову, визначають зони відпочинку та місця для побудови шкіл, дитсадків та інших закладів інфраструктури».

З проектом змін до Генерального плану можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Тернопільської міської ради у розділі «Генеральний план».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар