Home Новини державних органів влади

День Гідності та Свободи відзначать на Тернопільщині

27День Гідності та Свободи відзначать на Тернопільщині. Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації Степан Барна. Даним розпорядженням затверджено заходи та утворено оргкомітет.

Зокрема, 21- 22 листопада у Тернополі та  інших населених пунктах області відбудуться урочистості (зібрання, віче тощо) та меморіальні заходи патріотичного змісту, присвячені Дню Гідності та Свободи за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013 -2014 роках, родин Героїв Небесної Сотні, учасників антитерористичної операції, представників волонтерських рухів, духовенства.

Також заплановано покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, місць поховань загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції за суверенітет та територіальну цілісність України.
У закладах культури, навчальних закладах, військових частинах області, державному архіві області заплановано провести інформаційно-просвітницькі заходи, у тому числі тематичні (фотодокументальні, ілюстративні) виставки, уроки мужності, круглі столи, присвячені революційним подіям 2004 року та  Революції Гідності, її учасникам та значенню цих подій у розвитку громадянського суспільства.
У церквах області служитимуть молебні за загиблими учасниками Революції Гідності та антитерористичної операції.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар