Home Події

У Тернополі встановлено перший платіжний термінал для школярів

x_2344c40cУ Тернопільській школі-ліцей №6 ім. Назарія Яремчука встановлено платіжний термінал ПриватБанку для розрахунку в їдальні. Це перший приклад подібної співпраці на Тернопільщині та, безсумнівно, не останній. У ПриватБанку активно продовжує функціонувати ЮніорБанк і БізнесШкола, зростає кількість власників карт ЮНІОРА, все більше дітей взнає основи фінансової грамотності та починають користуватись банківськими сервісами. Тому установка платіжних терміналів в шкільних їдальнях – питання часу.

Разом з тим для усіх власників карт ЮНІОРА у їдальні школи-ліцей №6 діє акція: «Кожен 10 обід банк оплатить за вас». Наявність у учня карти дозволяє батькам не лише контролювати витрати дитини, а й економити. В свою чергу, у працівників їдальні зникає проблема з розмінною монетою для видачі решти.Зростає вміння та впевненість дітей у користуванні сучасними технологіями, адже окрім безготівкового розрахунку, карта ПриватБанк пропонує велику кількість мобільних сервісів та додатків.

«Наша школа завжди прагне бути на передових позиціях. Так і в питанні встановлення платіжного терміналу, ми першопроходці в Тернополі. Цим кроком ми прагнемо збільшити обізнаність наших учнів в питаннях банківського обслуговування, розвинути у них вміння користуватись платіжною карткою, як невід’ємним інструментом сучасної людини. Впевнений, що і надалі будемо плідно працювати на благо розвитку та виховання наших дітей» – прокоментував директор школи-ліцей Олександр Остапчук.

На сьогоднішній день у Тернопіліській області близько 4000 тис дітей, що активно користуються карткою ЮНІОРА і з кожним днем їх число зростає.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар