Home Світське життя

Українську історію в піснях випустив тернопільський бард Олександр Смик

smyk2Українську історію в піснях випустив тернопільський поет-пісняр, бард Олександр Смик. Каже, альбом повний несподіванок та об’єднав пісні, народжені революцією та війною.

Пісні, що увійшли до альбому, Олександр Смик написав, поки стояв на майдані на Революції Гідності та за час військових дій в Україні.

– Там є частина майданних віршів, тобто періоду майдану, потім періоду АТО, потім – періоду відкритих воєнних дій війни між Україною і Росією. Потім є момент такої істини, що роблять люди в тилу і закономірне питання цього диску: а що, якщо закінчиться війна і правду буде з кого запитати? – розповідає поет-пісняр, бард Олександр Смик.

Сюди увійшов 21 твір, об’єднаних під символічною назвою “Порохи на сонці”.

– Символізує для мене особисто дуже багато наносного, лукавого пилу і порохів на людських долях, на людських потребах, на людських цінностях. Це для мене саме основне. Щоб знайшлась у людей гідність знести ці порохи і очиститись, – каже Олександр Смик.

Цей диск – власне бачення кількарічних подій однією людиною, так звана новітня історія України в піснях.

– Наскільки жінка готова чекати чоловіка з війни – там є таке. Наскільки чоловік, який пішов на війну, і боїться чи смерті, чис лави, чи чог він боїться? Том є пісня “Заворожений”. Там є події, які відбувались, коли відпускали в Луганську і Донбасі зеків з зони і вони йшли в атаку проти наших воїнів, – говорить бард.

Презентації диску заплановані у різних містах України. Згодом, обіцяє Олександр Смик, його представить і тернопільському слухачу.

Джерело: ТВ-4

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар