Home Гроші

Жителі Тернопільщини сплатили майже 83 млн грн військового збору

izmeneniya_v_zakonodatelstve_teper_nuzhno_budet_platit_dazhe_za_te_pomeshcheniya_gde_ne_zhiveshТаку суму військового збору перерахували жителі області до бюджету за десять місяців 2015 року. Виконання прогнозного показника становить 104,9%.

За словами начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата, впродовж жовтня поточного року до бюджету області надійшло 10,7 мільйонів гривень військового збору.

Варто нагадати, що військовий збір запроваджено з 3 серпня 2014 року. Ставка цього податку складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за утримання (нарахування) і сплату (перерахування) військового збору в бюджет є роботодавці, що виплачують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків, та податкові агенти — для оподатковуваних інших доходів із джерела їх походження в Україні.

Згідно зі змінами до Податкового кодексу, справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Одночасно розширено базу оподаткування військовим збором. Відтепер оподаткуванню підлягають всі доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім зарплати та прирівняних до неї виплат, відносяться орендна плата, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини, інвестиційний прибуток та інші доходи.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар