Home Скандал

У Тернополі «працює» «любитель» садівництва

IMG_4558У Тернополі на «Алеї Миру» вандали викрали майже всі нещодавно висаджені саджанці кулястих туй.

Про це «Тернополянам» повідомляють читачі. Нагадаємо, перша маленька куляста туя на новому місці не прожила й тижня, як її поцупили. Зникнення другого деревця помітив начальник відділу благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський.

Тоді Олег Соколовський пожартував, що у Тернополі «працює» «любитель» садівництва. Відтак він сподівається, що екологічний баланс у природі не порушився, адже крадій, напевне, десь висадив вкрадене деревце. Фахівець каже, що значно гірше і образливіше, коли дерева просто нищать, відламують верхівки саджанців.

Однак сьогодні на «Алеї Миру» залишилось лише одне деревце. Судячи з ситуації «працював» той самий «любитель» садівництва. Оскільки всі саджанці вирвані з корінням.

Додамо, що кулясті туї на початку листопада висадили в рамках Всесвітньої та Всеукраїнської  акції «Дерева миру», суть якої полягає у тому, що жителі 50 країн в один день вийшли  на вулиці своїх міст аби проявити позицію за Мир шляхом висадження дерев.

Джерело: Тернополяни

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар