У Тернополі відбувся 3-й тур вищої футзальної ліги

img.php29 листопада у СК “Політехнік” відбулися матчі 3-го туру Тернопільської Вищої футзальної ліги.

Тур розпочався із запеклого протистояння Роми та Креатор-Буд. Обидві команди у цьому сезоні претендуватимуть на нагороди, тож не дивно що у цьому матчі мала місце чимала інтрига. Перший тайм гри пройшов у рівній боротьбі, але завдяки наполегливості у кінцівці тайму Креатор-Буд пішов на перерву переможцем 0:2. Однак з початком другого тайму усе перевернулося з ніг на голову. Рома тричі вразила ворота суперника впродовж короткого відрізку часу і тепер уже Креатор опинився у ролі наздоганяючого. Рятівником для “будівельників” став Ігор Козелко, який забив ще двічі і приніс своїй команді перемогу.
Рома – Креатор-Буд 4:5 (0:2)
Голи: Муравський (30), Червонецький (29, 31), Глухан (34) — Козелко (20, 39, 44), Даньків (23), Ціх (32)
Нелегку перемогу у цьому турі здобув Вікінг, якому протистояла Родина. Вікінги більше володіли м’ячем, більше атакували, тож на перерву вони пішли за мінімальної переваги. Після короткого відпочинку Вікінгу вдалося ще два рази забити у ворота Родини і, здавалось, гру зроблено. Але Родина впродовж двох хвилин скоротила відрив у рахунку до мінімуму та врятуватися від поразки не вдалося.
Вікінг – Родина 3:2 (1:0)
Голи: Рибак (19), Критюк (39), Грабчак В. (44) — Бадло Р. (48), Бадло П. (49)
Вдруге поспіль програє теребовлянська Нива. У гольовій перестрілці теребовлянці програли команді ДСО. Переможний м’яч ДСО забили на останніх секундах гри, після того, як капітан Ниви Юрій Беркита не реалізував пенальті.
Нива Теребовля – ДСО 5:6 (2:3)
Голи: Куріцький (10, 39), Ковалик (19, 32), Луцик (41) — Дичко (14), Богач (23, 23, 39), Андрієшин Р. (30), Долинний (50)
Вольову перемогу святкував ВІГО. Програючи за ходом першого тайму Микулинцям 2:3, ВІГО знайшов у собі сили і у другому таймі три рази забивав супернику, залишивши свої ворота у недоторканості.
ВІГО – Микулинці 5:3 (2:3)
Голи: Ціньчик (6), Мороз (12, 45), Копцюх (37, 48) — Ізб’янський (8), Гриб (18, 23)
Не пощастило у цьому турі Зборову, який втратив перемогу над Арс-Керамікою. Після бойового першого тайму, зборівські футзалісти у другому зуміли заволодіти перевагою у рахунку 5:3. Але Арс-Кераміка проявила неабияку волю і наприкінці гри чотири рази вразила ворота Зборова!
Зборів – Арс-Кераміка 5:7 (2:2)
Голи: Бардокін (23, 25, 29, 38), Тарабалка (27) — Куций (1), Заставецький (18), Ярмаш (29, 48), Сливка (45), Бабин (46), Гатала (50)
В останньому матчі цього туру бажаної інтриги не було. Металіст на класі переграв дебютантів цього сезону — Цибульку. Призер минулого чемпіонату ще до перерви фактично гарантував собі чергову звитягу, а після перерви лише підтвердив статус фаворита.
Металіст – Цибулька 10:3 (7:1)
Голи: Бадло І. (4), Пліс (3, 12), Мацюк (13), Гвіанідзе (14, 22), Гурін (24), Юрчак (27, 30, 47) — Скобляк (17), Сліпий (35), Савчук (48).

Джерело: Номер один