Home Події

У Тернополі для мешканців багатоповерхівок відкрили сайт

_dom_144947572664У листопаді в Україні запустився сайт для мешканців багатоповерхівок moydom.com, головним завданням якого є створення майданчика для діалогу жителів між собою і жителів с обслуговуючою компанією (ЖЕК або ОСББ). Сайт дає можливість жителям одного будинку або комплексу обговорити проблеми будинку, об’єднатися і знайти найефективніші рішення.

Перші тижні роботи сайту підтвердили наявність в наших будинках великої кількості проблем, які потребують обов’язкового вирішення, і показали, що люди готові брати ситуацію в свої руки з метою поліпшення своїх житлових умов. На даний момент на сайті зареєструвалося більше шести тисяч людей і багато з них написали про проблеми своїх багатоповерхівок і свої побажання.

Насправді питання, які піднімаються на moydom.com стосуються кожного, адже неважливо, який ви зробили ремонт у своїй квартирі, якщо у вас жахливий з неприємним запахом під’їзд або неохайні підходи до будинку. До того ж, існує безліч проблем, які зачіпають не лише естетичні почуття, але і серйозно погіршують якість життя. Ми проаналізували проблеми, про які розповіли люди. Перший висновок, який вже можна зробити: комунальні проблеми однакові по всій Україні, незалежно від того мегаполіс це чи невелике містечко.

Найчастіше люди нарікають на погане опалення та холодні батареї в квартирі. Друге місце впевнено займають проблеми з ліфтами. Вони або працюють з перебоями або взагалі не працюють і потребують заміни. Правда один житель зазначив, що старий ліфт працював набагато стабільніше нового. На третьому місці опинилися наші під’їзди зі своїм поганим освітленням і відсутністю ремонтів. Найстрашніші проблеми стосуються підвалів, які затоплені через прориви труб, або взагалі каналізацією. Через це в під’їздах стоїть сморід. Не на останньому місці знаходиться загроза пограбування квартир, через що люди висловлюють бажання поставити відеокамери для спостереження. Серед найбільш частих побажань можна виділити: утеплення будинків, ремонт дворових доріг, встановлення домофонів, як захист від бомжів і п’яниць, благоустрій дитячих майданчиків, заміна поштових скриньок тощо.

Найбільше “шокують” проблеми, які потребують негайного вирішення, такі як тріщини в будинку, іржава вода з крана, дахи, через які в квартиру затікає голубиний послід, забиті витяжки і непереможний грибок скрізь. Але вирішувати ці проблеми ніхто не збирається, а жителі найчастіше отримують одну відповідь: “Немає грошей”.

Ми дуже віримо в те, що сайт moydom.com зуміє об’єднати людей, які живуть під одним спільним дахом, і єдиним фронтом виступити в боротьбі з тими проблемами і труднощами, з якими вони зіткнулися.

Джерело: 0352.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар