Home Події

Тернопіль отримав від Європейського Союзу музичне та комп’ютерне обладнання на суму 160 тисяч євро

0IMG_9277Реалізація проекту «Інвестиція в культуру. Системні заходи з метою сприяння культурній освіті» в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна завершилася у Тернополі.

За сприяння Європейського союзу у місті функціонували медійні лабораторії та було закуплено сучасне комп’ютерне, світлове та звукове обладнання на суму 160 тисяч євро. Серед наявної техніки: професійні відеокамери, фотоапарати, обладнання для монтажу фільмів, проекційне обладнання, музичні інструменти, які використовуватимуться виключно для потреб Українського дому «Перемога» та ПК «Березіль».

Під час даного проекту у місті функціонували дві сучасні медіа лабораторії – у ПК «Березіль» та в Українському домі «Перемога», у яких дорослі та діти могли реалізовувати свої ідеї розвитку культури у місті, навчалися використовувати цифрові технології при обробці фото- та відео зображень, аудіо матеріалів, освоювали навички анімації, тощо.

За словами заступника начальника управління культури та мистецтва Василя Кармазина, даний проект дозволив місту відкрити нові горизонти розвитку культури, налагодити співпрацю з іншими містами, Європейським Союзом та спільно реалізовувати нові ідеї. Окрім того, наразі розглядається питання продовження діяльності медійних лабораторій.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар