Home Події

У Тернополі іноземні студенти наліпили вареники для бійців АТО

14554673420698Українські та іноземні студенти ТДМУ згуртувались і разом пішли ліпити вареники для бійців. До справи долучились і викладачі. Працювали разом у приміщенні волонтерського об’єднання “Бункер С”.

— Вареники – це не лише пожива для організму, а й психологічна зброя. Нашим воїнам важлива будь-яка підтримка і допомога! Їм приємно і важливо знати, що про них турбуються тернополяни, – поділився своїм досвідом волонтер Андрій.

Він додав, що саме тернопільських вареників найбільше чекають військовослужбовці, адже вони зроблені смачно і з любов’ю. Відповідно на них постійно є замовлення.

“Робота кипіла дуже жваво і натхненно. За допомогою досвідчених господинь студенти швидко зайняли свої позиції на кухні і кожен чітко виконував доручені йому обов’язки. Хлопці вправно розкачували тісто і нарізали заготовки, дівчата дбайливо загортали у варениці смачну начинку. Під час цієї натхненної роботи молодь розмовляла про життя, ділилася рецептами родинної кухні. Окрім того, частина дівчат і хлопців чистила і нарізала овочі для приготування салатів”, — повідомляє прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

— Такі акції не тільки допомагають нашим воїнам відчувати підтримку тилу, а ще й нам між собою тісніше здружуватися. До речі, багато ці кавового дізнався від іноземних студентів про їхні культурні традиції, ми знайшли з багатьох питань спільну мову. Якщо буде знову така можливість прийти на ліплення вареників, я долучуся обов’язково, – поділився враженнями студент Олександр Рибинський-Косман.

Викладачі та студенти “медичного” вирішили долучитись до цієї справи на постійній основі і навіть скласти відповідний графік чергувань.

Джерело: Доба

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар