Home Події

Тернополяни просять Сергія Надала облаштувати у парку тенісні корти

tenisnyy-cort-2_aДо міського голови Тернополя Сергія Надала на прийом громадян приходять тернополяни із різними питаннями. Одні просять надати матеріальну допомогу на лікування, у інших є питання щодо приватизації гуртожитків, земельних ділянок чи оформлення документів на проведення будівельних робіт.

«Питання надання матеріальної допомоги вирішуються швидше, оскільки ми одразу намагаємося допомогти, залежно від наявності коштів. Земельні чи будівельні питання зазвичай полягають у спорах двох сусідів. Якщо міська рада може допомогти у вирішенні проблеми, ми допомагаємо, у іншому випадку рекомендуємо розглядати справу у суді, – розповідає очільник Тернополя. – Дуже добре, що часто звертаються ініціативні групи тернополян щодо облаштування тих чи інших об’єктів благоустрою. За таким принципом минулого року був збудований екстрим-парк, скоро розпочнуться роботи із реконструкції Набережної ставу у напрямку пляжу «Циганка». Також звернулися люди щодо облаштування тенісних кортів у парку Тернополя».

Як пояснює міський голова, тернополяни звернулися із пропозицією облаштувати тенісні корти у одному із парків міста або повністю за комунальні кошти, або за кошти приватного інвестора, який один із кортів віддасть у безкоштовне користування тенісистам. Спільно на прийомі було прийнято рішення, що ініціатори створять громадську організацію, а міська рада розпочне готувати проектно-кошторисну документацію. І уже через місяць сторони зберуться, щоб обговорити подальші кроки.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар