Home Події

На Тернопільщині «теплі кредити» бережуть електроенергію

ipoteka-na-zhile-v-drugom-regione-rossiiПрограма «теплих кредитів» продовжена на 2016 рік, а на її реалізацію з бюджету виділено 894 мільйони гривень. Даний захід триває на виконання Урядової програми підтримки населення із впровадження можливостей енергозбереження, у рамках державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2016 роки.

На Тернопільщині протягом 2015 року «Державний ощадний банк України» та «Укргазбанк» видали 2 895 кредитів на загальну суму 48,5 мільйонів гривень.

«Підтримка впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках і надалі залишається одним із головних завдань влади, — наголошує голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна. — А модернізація житла дозволить не лише заощадити енергоресурси, а й сімейний бюджет кожного українця».

Станом на 22 травня поточного року фізичні особи отримали 1361 кредит на загальну суму 2,4 мільйони гривень, на розгляді перебуває 499 заявок. Всього від початку дії програми було видано 4110 кредитів, обсяг залучених коштів становить 71,2 мільйонів гривень.

Лідируючі позиції стосовно видачі кредитів протягом минулого року займали Кременецький район (298 кредитів), Тернопільський (226) та Чортківський (185). Найкращі цьогорічні показники — у тому ж таки Кременецькому районі (107 кредитів), Підволочиському (103) та Зборівському (86).

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар