Home Події

Послугами служби зайнятості скористалися 667 осіб з особливими потребами

robotaУ січні-травні 2016 року послугами центрів зайнятості Тернопільщини скористались 667 осіб з обмеженою працездатністю.

За сприянням служби зайнятості області 36 осіб з інвалідністю проходили професійне навчання; 22 – брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. За направленнями базових центрів зайнятості працевлаштовано 130 осіб, з них 107 мали статус безробітного. Одноразово допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності виплачено 5 безробітним з інвалідністю. За станом на 01.06.2016 397-ми безробітним особам з обмеженими фізичними можливостями продовжується пошук підходящої роботи.

Цьогоріч послугами центрів зайнятості Тернопільщини скористались також 25 демобілізованих учасників АТО, які мають інвалідність. З них за направленнями базових центрів зайнятості працевлаштовано 2 особи, в тому числі 1-му атовцю виплачено допомогу по безробіттю для відкриття власної справи, ще 1 особу працевлаштовано після проходження професійного навчання. На 1 червня 20 колишнім воїнам-інвалідам надаються послуги щодо сприяння у працевлаштуванні.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар