Home Події

Колишня безробітна чортківчанка відкрила клуб « Speak up »

narada2Одним із шляхів вирішення проблеми безробіття для людини, яка втратила роботу, може стати відкриття власної справи. Адже хто не боїться змін, труднощів, той і стає ковалем своєї долі. Саме такою людиною виявилася Оксана Голуб, яка за сприяння Чортківського районного центру зайнятості реалізувала себе як приватний підприємець.

Вона закінчила Тернопільський національний економічний університет. Працювала оператором комп’ютерного набору у приватного підприємця в Чорткові. Але обставини склалися так, що змушена була залишити це місце праці.

Звернулася за допомогою у працевлаштуванні до Чортківського РЦЗ. Тут під час семінарів з орієнтації на підприємництво дізналася, як зможе реалізувати себе у бізнесі. Для набуття необхідних знань за спрямуванням райцентру зайнятості Оксана пройшла безкоштовні цільові курси «Менеджмент малого підприємництва». Напрямком власної справи обрала надання послуг населенню з вивчення англійської мови. Успішно захистила бізнес-план. І от 13 березня 2015 року зареєструвалась приватним підприємцем.

«Англійська мова – це важливий засіб міжнародного спілкування, – зауважує Оксана Голуб. – Світ стає більш відкритим. Отож, вивчення іноземних мов – не розкіш, а необхідність».

Нині жінка є власницею школи для дітей та дорослих з вивчення англійської. Для слухачів курсів організувала клуб «Speak up», до проведення майстер-класів з мови залучає й волонтерів з англомовних країн. Також допомагає школярам здійснювати підготовку до іспитів та складання ЗНО з англійської.

У квітні 2016-го Оксана Голуб вже у ролі роботодавця звернулася до Чортківського райцентру зайнятості з метою підбору викладача англійської мови. І після проведеної співбесіди з однією безробітною чортківчанкою надала їй постійне місце праці.

«Усім, хто планує стати підприємцем, – каже бізнес-леді, – раджу бути наполегливими у досягненні мети. Потрібно вірити в себе – і успіх неодмінно прийде!»

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар