Home Події

Як зменшити ризик квартирної крадіжки під час літнього відпочинку?

krazha1Відстежуючи новини ми часто чуємо про зростанні числа квартирних крадіжок, які скоюються не тільки місцевими злодіями, а й приїжджими злодіями – «гастролерами».

Працівники Управліня поліції охорони в Тернопільській області розповідають, що “домушники», найчастіше, потрапляють в квартиру зламавши серцевину замка на вхідних дверях. На частку таких крадіжок припадає 50% усіх злочинів.

Другий улюблений метод – відкрити викруткою або фомкою металопластикове вікно або пробратися в квартиру через відкриту кватирку, використовуючи професійні альпіністське спорядження та навички, якщо це вище третього поверху. До третього поверху злодії-екстремали добираються навіть без спорядження за лічені хвилини.

Багато хто сподівається на те, що металопластикові вікна надійно захистять від злому. Така думка – помилкова. Єдине призначення таких вікон – забезпечення теплозвукоізоляції. Практика показує, що пластикові вікна дуже легко розкриваються самої звичайною викруткою за наявності певних знань, досвіду та навичок.

Як кажуть поліцейські охорони, будь-які двері і замки можна зламати, тому радять ставити сигналізацію на квартиру. Повна гарантія безпеки майна тернополян забезпечена тільки в тому випадку, якщо в кожній кімнаті встановлений датчик руху, який передасть сигнал тривоги помітивши будь-який рух в цій кімнаті.

Останнім часом люди встановлюють сигналізацію в квартиру блокуючи тільки вхідні двері, що є дуже ризиковим вчинком, адже, як правило, злодій проникаючи в квартиру через вікно, через нього ж і вийде з украденим, залишаючи датчики руху біля вхідних дверей незадіяними.

Ставити квартиру на сигналізацію з першого погляду може здатися дуже затратно, але це тільки з першого погляду. Будь-яке майно: телевізор, комп’ютер, гаджети, заощадження, прикраси, а особливо спокій і моральне здоров’я – цінуються набагато дорожче вартості сигналізації. Тому варто задуматися про те, щоб встановлювати датчики в кожній кімнаті виключаючи всі варіанти проникнення недоброзичливців.

Не нехтуйте даними статистики квартирних крадіжок і встановлюйте охоронну сигналізацію з повним блокуванням квартири. І нехай Ваш відпочинок буде безпечним!

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар