Home Події

Курйозні петиції від тернополян: від шоколадного батона до Кабміну

petucijiЄдина система електронних петицій набула чималої популярності серед тернополян. Здебільшого мешканці Файного просять у влади відремонтувати дорогу або ж облаштувати дитячий майданчик. Та іноді трапляються доволі неординарні прохання, подекуди навіть курйозні.

Так нещодавно була зареєстрована петиція-прохання облаштувати в Тернополі пам’ятник у формі шоколадного батона.

– Однією з найбільших проблем України є корупція. Найгучнішими скандалами останнього часу стали корупційно-офшорні схеми окремих керівників держави. Як постійне нагадування громадянам про це ганебне явище, пропоную встановити пам’ятник протидії корупції у вигляді шоколадного батона. Це стане символом корупції попередньої влади Януковича та проявів корупції сьогодення, – пише автор петиції Максим Кондрюк.

Не менш цікавим видалось прохання Олександра Гожого. Тернополянин подав петицію, в якій вимагає заборонити лузання соняшникового насіння у міських  парках та скверах.

- Я проти того, щоб у парках та скверах лузали насіння соняшника, тим самим засмічуючи вулиці Тернополя. Все-таки у Європу йдемо… Мені неприємно ходити по брудних вулицях і сидіти на лавках, під якими тонни насіння. Принаймні не заборонити лузання, а заборонити засмічення вулиць насінням, – йдеться у петиції Олександра Гожого.

Деякі тернополяни просять міську раду зробити неможливе, принаймні у рамках нашого законодавства. Зокрема, вплинути на рішення Кабміну № 88 від 25.03.2014 року та № 373 від 23,03,2011, що стосуються «надбавок» працівникам освіти.

– …Натомість запропонувати відновити дію постанови КМУ №1130 від 05.10.2009 року. Таку пропозицію винести на розгляд найближчої сесії Тернопільської міської ради. Закликаю міського голову С. Надала і всіх депутатів Тернопільської міської ради в терміновому порядку одностайно підтримати дане звернення! А всіх вчителів і мешканців Тернополя й області підтримати мою ініціативу і, разом згуртувавшись, відновити ту несправедливість, яка допущена стосовно педагогічних працівників, – йдеться у петиції Ігоря Котляра.

Ще один тернополянин, Олег Конет, пропонує міській владі встановити сонячні електростанції.

– Схожа петиція вже отримала підтримку, але у ній пропонувалося встановити сонячні електростанції на порожніх дахах житлових будинків. У відповіді міська влада вказала, що таке встановлення можливе лише за ініціативи мешканців будинків, де станції повинні розташовуватись. Тому пропоную встановити сонячні електростанції на об’єктах (будинках, спорудах) комунальної власності міста. Влада має проявити ініціативу в цьому питанні з метою популяризації цієї ідеї серед жителів Тернополя. Це допоможе не тільки екології, а й зменшить влив викопних джерел енергії в енергосистемі міста, що дозволить місту стати ближчим до енергонезалежності і чистішим, – йдеться у петиції Олега Конета.

Джерело: Номер один

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар