Home Події

«Нічне місто» – успішний бізнес теребовлянки

bar«Для того, щоб розпочати власний бізнес, потрібно всього дві речі – ідея та велике бажання», – впевнено говорить колишня безробітна теребовлянка, а нині успішний приватний підприємець Олена Солонинка.

Здавалося б, ще зовсім недавно Олена, швачка за професією, потребувала допомоги районного центру зайнятості у пошуку роботи, а сьогодні вона переступає поріг центру зайнятості вже як роботодавець…

Під час відвідування РЦЗ фахівці установи запропонували жінці відкрити власну справу. Впевненості надали й результати професійної діагностики, згідно з якими у теребовлянки є здібності до підприємництва. Тоді, зваживши всі «за» і «проти», Олена вирішила займатися улюбленою справою – пригощати смачними стравами не тільки свою сім’ю, а й краян. Успішно захистивши бізнес-план й отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, жінка відкрила кафе-бар «Нічне місто».

До цього закладу громадського харчування люблять заходити місцеві жителі та приїжджі, аби перекусити чи смачно пообідати у затишній обстановці, трохи відпочити від повсякденних турбот. Щоб надати послуги на найвищому рівні, оперативно реагувати на попит, вчасно вирішувати проблемні питання, біля гостей постійно клопочеться сама господиня. Такий підхід до справи досить ефективний, позаяк не зменшується чисельність відвідувачів.

Своїми здобутками Олена завдячує підтримці своєї сім’ї, фахівцям РЦЗ, які вчасно надали посильну консультаційну та фінансову допомогу. Проте, й сама вона виявляла високу активність і наполегливість у досягненні мети. Відвідувала різні семінари з підприємницької діяльності, брала участь у ділових зустрічах, спілкувалася з досвідченими бізнесменами. Словом, використовувала різні можливості, щоб отримати якомога більше корисної інформації про обрану сферу господарювання та ведення власної справи.

Підприємниця й досі тісно співпрацює з центром зайнятості. Нещодавно ділова жінка працевлаштувала безробітну на новостворене робоче місце офіціанта. Помічницею задоволена.

Отож, можна сказати, що бізнес − успішний. І хоча від початку власної справи О. Солонинки минуло небагато часу, її вдалий старт ще раз доводить: правильно обраний для трудової діяльності шлях розкриває перед людиною широкі можливості для самореалізації. Це гарний приклад втілення у життя гасла: «Учора – безробітний, сьогодні – підприємець, завтра – роботодавець».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар