Home Скандал

Батька дитини, що голяка бігала центром Тернополя, обіцяють покарати

d3_146591695795У одній з міських калюж, що на вул.Валовій нещодавно купалось малятко. Безвідповідальність батьків не те, щоб здивувала перехожих, а просто злякала до неможливості.

З однієї сторони – новозбудований дитячий майданчик, з іншої – Головне управління Національної поліції України в Тернопільській області, а дитина – гола на проїжджій частині. Питання: куди дивилися батьки? Соціальний статус визначити не вдалося, оскільки ні одягу, ні іграшок дитина не мала.

Тут визріває ще одне запитання: а поліція чи правоохоронці не помітили, що коїться у них просто під носом?

Як виявилось, батьки хлопчика – переселенці зі східних областей України. Тато – Євгеній Хлєбніков, а матір покинула дитину і чоловіка. У батька, так зазначають його знайомі, такі погляди на виховання дітей. Але і це не рятує його від відповідальності:

– Як мінімум цей чоловік буде притягнутий до відповідальності перед опікунською радою, – прокоментував ситуацію заступник міського голови Леонід Бицюра. – Це не нормально залишати дитину гратися на проїжджій частині, та ще й без одежі.

Z3uxXPxNv-A

Ну що ж, будемо очікувати відповідної реакції від влади Тернополя, бо поки спостерігаємо лише безвідповідальних батьків і байдужих містян.

Джерело: Терен

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар