Home Події

В тернопільських будинках з’явилися гігантські павуки

d58628ea-64ce-4b58-be31-063fb08b1604Тернополяни, будьте обережні, адже з настанням тепла на поверхню вилазять павуки різних видів.

Павук-вовк отруйний, але його отрута не є смертельною для людини. У них добрий гострий зір і стрибнути можуть як на людину, так і на здобич. Симптоми від укусів цього павука можуть бути різноманітними: від незначного почервоніння шкіри до болю в м’язах. Часто виникає лихоманка і набряк лімфатичних залоз.

Павуки-вовки не плетуть павутини, і вони, ймовірно, отримали свою назву через те, що полюють та переслідують свою здобич. Часто таких павуків плутають з тарантулами, хоч вони не мають з ними ніякого родинного зв`язку. Наукова назва цих павуків Lycosidae, від грецького слова «вовк».

Порада при лікуванні укусу:

Промийте місце укусу теплою водою з милом;
Прикладіть холодний компрес;
Якщо місце укусу свербить, то змішайте одну чайну ложку харчової соди з невеликою кількістю води і нанесіть її на місце укусу.

Але постарайтеся не гарячкувати і не вбивати таких павуків, адже вони знищують велику кількість комах-шкідників, і якщо тримати з ним дистанцію, то шкоди він вам не заподіє.

Джерело: Терен

 

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар