Home Події

Оглядовий круїз Тернопільським ставом може подорожчати

teplohidНову вартість проїзду на катері просять встановити у КП «Тернопільелектротранс». Як вже повідомлялося нинішня вартість оглядового круїзу Тернопільським ставом на теплоходах для «Тернопільелектротранс» збиткова.

Адже на паливно-мастильні матеріали, ремонт теплоходів і заробітну плату екіпажу там витрачають понад 190 тис. грн. І повернути хоча б ці кошти, із тарифом поїздки у 15 грн. для дорослого і 5 грн. для дітей, у підприємстві кажуть що не можуть.

На сайті Тернопільської міської ради повідомили, що рішення про підняття тарифу на проїзд на теплоході розглядатимуть до кінця липня. За цей час тернополяни можуть подати свої пропозиції щодо нового тарифу у міське управління комунікації транспорту і зв’язку.

«Ми розглядаємо підняття тарифу для дорослих до 22 грн. за повний проїзд, або ж 11 грн. – з половинчастий, до «Дальнього пляжу». А для дітей з 5 грн. тариф може піднятися до 10 грн. – це за всю дорогу, а до пляжу – тільки 5 грн.», – розповіла Галасу головний бухгалтер управління комунікації, транспорту і зв’язку Тернопільської міської ради Любов Горохольська.

Джерело: Галас

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар