Home Самоврядування Освіта

Цьогорічних тернопільських випускників очікують зміни у вступній кампанії

vstup11Цьогорічних вступників очікує низка змін. Зокрема набір у вищі навчальні заклади буде за єдиним переліком галузей і спеціальностей, вступ тільки за конкурсом, подача документів у електронній формі, спрощена система для вступників з Криму і Донбасу.

Вступна кампанія у ВНЗ України у 2016-му році триватиме з 11 до 27 липня. За цей час вступники можуть подати до 15 заяв на 5 спеціальностей, розставити приорітети та пройти творчі конкурси та вступні випробування, які для них підготували у вишах.

З 11 липня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі. В цьому році буде здійснюватись набір за новим єдиним переліком галузей і спеціальностей, що був затверджений в 2015 році. У 2016 році абітурієнти мають право подати на вступ до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей, на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету, повідомляє  тв4.

Окрім цього, під час подання заяв про участь у конкурсному відборі на денну форму навчання вступник зазначатиме пріоритетність кожної заяви відносно інших поданих ним заяв. Також проектом Умов вступу передбачено, що вищі навчальні заклади прийматимуть у абітурієнтів сертифікат ЗНО, виданий лише у 2016 році.

– Подача документів починається з 11 липня, триватиме фактично до кінця місяця. В цьому році умовами прийому до ВНЗ передбачено, що переважній більшості абітурієнтів подача буде електронною. Тоді відповідно заповнюючи ці електронні бланки треба вказати приорітети, треба вказати напрямки підготовки, на які подають документи. Вибрати їх і все це у електронному вигляді подається, – розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Джерело: тв4

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар