Home Події

На Тернопільщині в’язні шиють одяг для бійців АТО

biic_ato_146755814916Двісті двадцять засуджених жінок відбувають покарання у Збаразькій виправній колонії. Вони шиють форму для військових, яку потім продають не лише в Україні, а й за кордоном.

Засуджені щодня працюють на виробництві з пошиття одягу та постільної білизни. Жінки також виготовляють спецодяг для військовослужбовців. Готову продукцію потім продають.

«В нас у цеху працює до вісімдесяти людей. Ми викроюємо, шиємо і напівготову продукцію передаємо в інший цех. Наш робочий шестигодинний. Починається день о 7:30. Працюємо також по суботах. Отримуємо зарплату. У засуджених частину грошей вираховують за харчування та на комунальні послуги. Решта залишається для власних потреб», – каже начальник цеху Оксана Романець.

У Збаразькій виправній колонії працює бібліотека, їдальня, баня, перукання. Тут створені усі умови для проживання та відбування покарань, – каже начальник колонії Андрій Макар. Керівник установи стверджує, що заклади відбування покарань України поступово наближаються до Європейського зразка. Усе робиться для того, щоб ув’язнені не відчували дискомфорту, оскільки кожна людина має право на другий шанс.

«Я вважаю, що усі засуджені заслуговують, щоб жити у повноцінному суспільстві. Кожного вдома чекають рідні та близькі і держава має створити умови, щоб люди, які відбули покарання, могли жити повноцінно в людському суспільстві», – додає Андрій Макар.

Одне з основних завдань виправних закладів – зробити усе можливе, щоб люди, які раніше вчиняли злочини, більше на цей шлях не поверталися.

Джерело: 0352

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар