Home Скандал

Скрута та брак коштів змушує деяких жінок ставати повіями

o-PROSTITUTION-facebookЗаходи щодо профілактики проституції на теренах міста та області триватимуть на Тернопільщині впродовж липня.

За словами Олександра Буняка, старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах відділу боротьби, пов’язаних зі злочинами торгівлі людьми, протидія секс-бізнесу – справа не легка і боротися з цим потрібно постійно.

Лише за шість днів липня правоохоронці уже склали дев’ять адмінпротоколів щодо жінок, які надавали сексуальні послуги за гроші.

Серед повій є як місцеві жителі, так і іногородні. Двох жінок правоохоронці змусили поїхати додому, а саме у Вінницьку та Львівську області. Вік жінок легкої поведінки, які намагаються “працювати” на Тернопіллі від 30 років.

Проте під час відпрацювання території поліцейські піймали на гарячому і двадцятирічну дівчину. Чому остання вирішила таким займатися наразі не каже, але відомо, що вона з забезпеченої благополучної родини.

Є серед затриманих і ті, хто вдень працює на офіційній роботі, а ввечері виходить на вулицю. Одна з причин, кажуть жінки, скрута та брак коштів.

Олександр Буняк вважає, що заходи запобігання проституції будуть ефективними, коли проблеми жінок та їхніх сімей стануть для суспільства та держави пріоритетними. Не лякає жінок і покарання за їхню діяльність, а це адмінвідповідальність та мізерні штрафи.

Правоохоронець переконаний, лише тоді, коли за заняття проституцією, за сутенерство та інші злочини порушники нестимуть кримінальну відповідальність, це змусить їх задуматися про своє майбутнє.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар