Home Скандал

На дамбі Тернопільського ставу невідомі розбили всі урни

urnaЯк повідомив  заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський, минулої ночі зловмисники розбили вщент всі урни, що були розташовані вздовж дамби Тернопільського ставу.

Ці урни подарував місту приватний підприємець Богдан Тимчій, тож через розбиті вандалами урни місто не понесло фінансових збитків. Але зараз ми виставляємо ті урни, які є у нас в наявності, щоб замінити сім розбитих. Мушу зазначити, що подаровані паном Богданом жовті урни, є “підсиленими”, вони дорожчі і міцніші за сірі. Відтак цілком зрозуміло, що вандали дуже “постаралися”, адже треба було докласти чимало зусиль, щоб їх розбити чи розколоти, та ще й залишитися непоміченими, – каже Олег Соколовський.

Акти вандалізму, на жаль, непоодинокі у Тернополі. Окрім того, що серед містян та гостей міста є любителі взяти те, що їм не належить, особливою категорією є ті, хто має бажання бездумно руйнувати все довкола, зокрема, лавки, дерева та урни.

Якщо ви стали свідком схожого злочину, повідомляйте прикмети осіб чи номери транспортних засобів, які ймовірно причетні до здійснення крадіжки та вандалізму, за номером 1580 та 525848 або безпосередньо правоохоронним органам.

Фото з відкритих джерел в інтернеті

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар