Home Події

Тернополяни зможуть укладати шлюби за новими спрощеними правилами

buket-nevesty8З осені українці, найімовірніше, будуть укладати шлюби за новими спрощеними правилами.

Зокрема, реєструвати їх зможуть нотаріуси за прискореною процедурою, а одружитися можна буде навіть за день. Про це розповів в інтерв’ю ONLINE.UA  міністр юстиції України Павло Петренко.

“У Мін’юсті має залишатися функція реєстрації одружень, народження і смерті. Ці функції я планую передати місцевим органам влади та нотаріусам. Це буде зручно для людей. Ми відходимо від радянщини. Думаю, що новації порадують українців восени. Через кілька тижнів буде запущено кілька пілотних проектів в питанні спрощення реєстрації шлюбу. Ми спробуємо в декількох населених пунктах протестувати такі нововведення, щоб люди могли одружитися упродовж одного дня. Навіть можна буде укласти шлюб за годину, але це буде коштувати дорожче”, – розповів урядовець.

Також, за його словами, в Україні будуть працювати пункти, де можна буде одружитися цілодобово.

“Я не скажу, де саме, але це будуть міста з найбільшою кількістю туристів і молоді. Також хочемо запустити експрес-одруження в прифронтових містах. Там багато бійців, а подавати заяву і чекати 30 днів незручно”, – сказав Петренко.

Отже, підсумував міністр, скоро в Україні можна буде одружитися за кілька годин без зайвих бюрократичних процедур. Люди перестануть відчувати наявність держави і корупції в своєму житті.

Джерело: ONLINE.UA

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар