Home Самоврядування Транспорт

На внутрішньообласних автобусних маршрутах оберуть перевізників

avtobus28 липня о 10 год. в приміщенні облдержадміністрації (каб. 548)   відбудеться конкурс  на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху.

Умови конкурсу:
Для участі в конкурсі на приміських автобусних маршрутах перевізники зобов’язані, мати не менше як одного транспортного засобу пристосованого для перевезення осіб з обмеженими можливостями, а також здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством. При здійсненні перевезень перевізник зобов’язується перевозити кожним рейсом три пільгові пасажири за власні кошти.
Документи для участі у конкурсі приймаються у закритому конверті з позначкою №1 та конверті з позначкою №2, який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу надає документи перевізник-претендент.

За довідками звертайтесь телефонами:    52-03 73, за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, щоденно в робочі дні  з 8 год. до 17 год. 15 хв. (в п’ятницю до 16 год.) управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження Тернопільської облдержадміністрації, а також 52-15-79, 52-45-90,  за адресою: м. Тернопіль, вул. Галицька, 38, щоденно в робочі дні з 8 год. 30 хв. до 17 год. УДП «Укрінтеравтосервіс» (Робочий орган конкурсного комітету).

Плата за один об’єкт конкурсу внутрішньообласного автобусного маршруту складає – 2300 грн.
Реквізити для перерахування коштів філія «Тернопільавтотранссервіс» УДП «Укрінтеравтосервіс»: код 38916338 в ПАТ АКБ «Львів» р/р 2600459804 МФО 325268.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар