Home Події

До Зарваниці прямує чисельна група прочан з Хмельниччини

zarvanycja-2012__jeparhijalna_prosh4aПонад сотня прочан з Хмельницького вирушили пішою ходою до Марійського духовного центру у Зарваниці. Дорогою до них приєднуються десятки вірян з інших місцевостей області. Так, ще одна група приєдналася у Кам’янець-Подільському. На даний час паломники перебувають на ділянці дороги між Сатановим (Хмельниччина) та Гримайловом (Тернопільщина).

«Відповідно за графіком, під час паломництва  заплановано декілька зупинок. Першого дня прочани зупинилися  на нічліг у смт Гвардійське (Хмельниччина), другого — у Сатанові. Сьогодні, 13 липня група залишиться у Гримайлові, завтра у Теребовлі. Колона паломників прямує організовано, дотримуючись вказівників складеної карти маршруту. Щоб вирішити різного роду організаційні питання, священники звертаються до людей через гучномовець», — розповів отець  Іван Данкевич синкел Кам’янець-Подільської Єпархії.

Серед прочан є особи, які вперше прямують пішки до Марійського духовного центру. А є й такі, що вже традиційно щороку беруть участь у даному релігійного заходу, зазначає отець Іван Данкевич. Паломники різного віку — від підлітків до пенсіонерів. Варто відзначити, цьогоріч  серед прочан дуже багато молоді. Дорогою люди моляться, сповідаються, адже головна ціль прощі — духовне очищення.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар