Home Скандал

Тернопільська митниця передала до суду 30 справ

Sud-da-deloНа Тернопільській митниці Державної фіскальної служби (ДФС) склали протоколів про порушення митних правил на понад 19 млн грн. І це – лише підсумки роботи у першому півріччі 2016 року.

Окрім того, митники вилучили предметів правопорушення попередньою вартістю 1 млн 360,4 тис. грн, уточнили у Відділі організації роботи Головного управління ДФС в області.

Здебільшого справи стосувалися порушень норм ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України – 34 справи, ст. 485 Митного кодексу України – 22 справи, а також ч. 1, ч. 3 ст. 470 Митного кодексу України – 18 справ, – констатують митники.

Зокрема, у червні фахівці склали 10 протоколів про порушення митних правил на загальну суму 1 млн 462,1 тис. грн і вилучили предмети правопорушення попередньою вартістю   982,2 тис. грн.

Протягом 6 місяців на митниці розглянули 40 справ про митні правопорушення і притягнули до відповідальності винних осіб із застосуванням штрафів на загальну суму 6 млн 878,4 тис. грн, – уточнюють у Відділі організації роботи Головного управління ДФС в області. – За результатами роботи митниці у правоохоронному напрямку, від сплати штрафів у справах про порушення митних правил до бюджету перерахували 106,7 тис. грн. Лише у червні ця сума склала 9 тис. 162 грн.

До слова, у суд передали 30 справ на суму більш як 18 млн грн. Судді у них винесли постанови про накладення адміністративного стягнення, у тому числі із застосуванням конфіскації товарів на суму 75,9 тис. грн.

Джерело: Терен

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар