Home Події

Що варто знати іноземцям, які проживають в Тернополі?

15121Іноземці, що перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також мають такі самі обов’язки, як і громадяни України.

Після отримання посвідки на тимчасове проживання іноземці зобов’язанні протягом тридцяти календарних днів зареєструвати місце проживання, аналогічно і у випадку зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання також зобов’язані зареєструвати своє місце проживання. За проживання без реєстрація передбачена адміністративна відповідальності (ч. 1 ст. 203 КУпАП).

Іноземці, які постійно проживають в Україні та документовані посвідкою на постійне проживання зобов’язанні при досягнення 25- та 45- річного віку здійснити обмін посвідки на постійне проживання, оскільки попередня вважається недійсною.

Якщо іноземець втратив підставу перебування в Україні, його посвідка підлягає скасуванню, вилученню та знищенню, при цьому відмітка про видачу посвідки в паспортному документі іноземця анулюється. Подальше перебування на території України такої особи вважається незаконним.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар