Home Самоврядування Транспорт

У Тернопільському аеропорту хочуть удвічі збільшити штат працівників

3У Тернопільському аеропорту, який фактично не приймає жодних рейсів, хочуть удвічі збільшити штат працівників

Попри чималі борги перед працівниками Тернопілсьького аеропорту, стоїть питання щодо збільшення штату.

Про це розповів директор комунального підприємства «Фірма «Тернопільавіаавтотранс» Юрій Малецький.

Він пояснює, що для того, щоб аеропорт отримав сертифікат на свою діяльність, персонал також повинен бути дипломований і мати відповідні сертифікати для роботи, але чисельність працівників треба збільшити.

«Зараз в нас працює близько 70 чоловік, за вимогою ліцензійної комісії такий об’єкт має обслуговувати вдвічі більше працівників з відповідним дозволом на свою роботу. Тому вже найближчим часом ми плануємо організувати навчання, або відправити людей на навчання до Києва», – розповів керівник аеропорту.

Він додав, що нараз вдалося погасити заборгованість із зарплату працівникам. Станом на 1 січня цього року борг аеропорту становив 3, 5 млн. грн

За словами Малецького, з 46-ти пунктів-зауважень, які навесні залишила комісія для відновлення повноцінної роботи аеропорту в Тернополі, вже вдалося виконати 25-ть.

«Я хочу запевнити, що всі зауваження комісії ми виконуємо за їх інструкціями і згідно закону. Це ж стосується і залучення інвесторів, без яких нереально було б запустити такий об’єкт. Перепони, переважно бюрократичні, через які робота трохи затягується, але усунути зауваження реально, тільки б поменше спекулювали на цих питаннях», – зазначив Малецький.

Джерело: 0352

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар